31 Ağustos 2018

Bi selam verip kaçıcam

Helloo!

Blogumla ilgili bir yorum ayarı e-postası alınca ayy benim bir bloğum vardı sahi değil mi? deyip açtım bloggerı. Neyse ki şifrem Gmail'imle aynı da unutmamışım. En son Aralık'da dilek listemi yazmışım. Instagram geldi Blogger'ın pabucu dama atıldı. Aslında hep istiyorum eskisi gibi burada bir şeyler zırvalamayı. Birileri okumasa bile kendi online günlüğümü tutmuş olurum. Ama evimizde hâlâ internet yok ve bilirsiniz işte blog yazmak için internet kafeler pek de uygun ortamlar değil. Yatağa yayılıp çayımı kahvemi alıp yazmam lazım. İlham gelmiyor başka türlü. Uzun zamandır yokum. Sayfamdaki örümcek ağlarını temizleyip çiçekleri suladım. Yokluğumda sayfamı ziyaret eden birileri varmış, onlar kimse hepsine kokulu öpücükler gönderiyorum. Bakalım bu post kimlerin ekranına ya da e-postasına düşecek. Benden yaşam belirtisi alanlar bir yorumla geri dönebilir mi? Küçük bir sürprizim var da :)

Sevgiler,
Selma

7 kişi "açılın ben doktorum" demiş :

 1. Postun sayfamıza düşmüş takip ediyormuşuz ama yeni keşfetmiş oldum diyebilirim :) bence geri dönmelisin hakkında yazına ba-yıl-dım! :D

  YanıtlaSil
 2. tamam instagram buraların pabucunu dama attı ama hiç mi hatırı yok blogcuğunun?

  YanıtlaSil
 3. Yokluğunda çok kitap okudum aradım neredesin nerde,Ara sıra resmine dokundum neredesin nerde,Benden sana gitsin

  YanıtlaSil
 4. kokulu öpücükte pek güzeldi...:)
  harbi, delikanlı, güzel yürekli kızın tatlı yazılarını özlemişim..

  YanıtlaSil
 5. Hep birlikte geri dönmeliyiz canim benim. Kocaman öpüyporum seni canim arkadasim.

  YanıtlaSil

Hoopp birader baksana bi'!

Bu blogdaki tüm yazılar ve bazı görseller (alıntı olanların URLsi belirtilerek) supercellma tarafından eklenmiştir ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 81. maddesi gereğince kopyalamak, ticari amaçla kullanmak, yazar ismi belirtilmeden alıntı yapmak ve link vermeden kullanmak dahi suçtur. Aksini iddia eden varsa yolarım. Her türlü pisliği de yaparım. Hee akıllı olun canımı yiyin. Emek hırsızlığına karşı destek ve Emeğe Saygı lan. Dirsek çürütüyoruz burda...!!

 

Supercellma Template by Ipietoon Blogger Template | Gadget Review

back to top