03 Mayıs 2015

Ama değildi

Evlenebilen insanlar başarılıydı bana göre. Öyle ya ne büyük şeydi hayatı paylaşmaya kalkışmak ve bunu başarabilmek. Bense ne vakit evlenip yuva kurmanın hayalini kursam, her girişimimde hedeften daha da geriye düşüyor, kaybediyordum. Korkarım ki kimsenin hayatı boyunca evlenmek istediği kişi olmadım ben, olamadım. Ya da birilerinin hayallerini süslediysem, içten içe sevdiği insan olduysam da o kişiler onlarda gönlümün olmadığını, bu teklifi kabul etmeyeceğimi bildiklerinden hiç açmadılar bu mevzuyu. Beceriksiz miydim, şanssız mıydım bilmiyorum. Bildiğim; tek başına yapılacak bir şey olsaydı bu evlilik denen şey onu da başarırdım. Ama değildi. 

Follow Me on

6 kişi "açılın ben doktorum" demiş :

 1. İçim burkuldu vallahi.
  Al benden de o kadar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ve artık sevgili Melo, bu konuda umudumu da yitiriyorum galiba :(

   Sil
 2. Bana göre evlenmek başarı değil. . :)
  Sevgi saygı aşk mutluluk dolu bir beraberlik yaratabilmektir asıl başarı..
  bu başarı da iki kişinin birlikte gerçekleştirebilecegi bir başarıdır.
  Senin de güzel ce yazdığın gibi tek başına başarılacak bir şey değil bu.
  Doğru kişiye rast gelmek. Bu da şans mı kader mi bilmiyorum.

  YanıtlaSil
 3. Selocum sana bir sır vereyim mi? evlilik aşkı öldürüyor. bir de evliliklerin çoğu mutsuz. hiç bişey ilk günkü gibi değil.

  YanıtlaSil

Hoopp birader baksana bi'!

Bu blogdaki tüm yazılar ve bazı görseller (alıntı olanların URLsi belirtilerek) supercellma tarafından eklenmiştir ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 81. maddesi gereğince kopyalamak, ticari amaçla kullanmak, yazar ismi belirtilmeden alıntı yapmak ve link vermeden kullanmak dahi suçtur. Aksini iddia eden varsa yolarım. Her türlü pisliği de yaparım. Hee akıllı olun canımı yiyin. Emek hırsızlığına karşı destek ve Emeğe Saygı lan. Dirsek çürütüyoz burda...!!

 

supercellma Template by Ipietoon Blogger Template | Gadget Review

back to top