26 Eylül 2014

Boy Sorunsalı

Neden evlenemiyorsun? Sorusuna verdiğim birkaç yüz cevaptan en popüler olanlar arasında: "Boy sorunsalı"

Önemli olan boyu değil işlevi diyip kıkırdayanları duyar gibi oldum ama kastettiğim şeyin tam olarak işlev olduğunu zaten yazının devamında bulacaksınız.

Geçtiğimiz yıllarda bir Cumartesi gecesi Yeni Türkü konserine gittik. Mekan o kadar kalabalıktı ki konseri, sahneyi görmenin mümkün olmadığı, sesin bile zorlukla duyulabildiği merdivenlerin karşısında, kapı ağzında izledik. Bulunduğumuz konum itibariyle konser boyunca bir yandan şarkılara eşlik ederken bir yandan da terasa sigara içmeye çıkan çiftleri görsel uyum olarak değerlendirme şansı buldum. O gece üzülerek tecrübe ettim ki götten bacaklı, koca götlü ya da bit kadar kızlar hep selvi boylu, yakışıklı, daş gibi delikanlıları kapmış. Peki bu durumda boyu ben gibi standardın üzerinde olan ve hayırlı kısmetlerini bekleyen genç kızlar ne yapacaktı? Kendinden kısa, ya da aynı boyda olduğu erkeklere evet diyip hayatlarının geri kalan kısmında stilettolara, platformlara, bilimum topuklu ayakkabılara veda mı edecekti? Ya da halihazırda dolabında bulunan topukluları ben artık bunları giyemeyeceğim deyip eşe dosta mı dağatacaktı? Boyu boyuna, huyu huyuna deyiminde daha ilk kriteri yerine getirememişken huyunu suyunu nasıl deneyecekti falan. Yoo hayır, bu kabul edilebilir şey değildi.

O konser gecesinden sonra bu konu tik oldu bende. Yolda yürürken, gittiğim ortamlarda çiftleri gözlemlemeye devam ettim. Fark ettim ki yüzüne bakılacak tipte, boylu poslu delikanlılar marketlerin manav reyonundaki kan kırmızı domatesler gibi seçilmiş, bize kalmış mı orası burası göçüp, ezilenler ya da dışı kırmızı olup içi sapsarı çıkanlar! Dedim bu iş böyle olmayacak kızım Selo! Madem benim boyuma göre adam kontenjanı yok, madem 7 küsür milyarlık dünyada nikahı basıp üreyecek bir adam bulamıyorum, ben de kapılmış olanları boşa çıkararak kendime ve benim gibi bu konudan çeken arkadaşlarıma kısmet yaratırım, nihahaha yaşasın kötülük! Başladım bu fikrin propagandasını yapmaya. Sağda solda sevgilisiyle sorun yaşayan ya da ayrılan kız arkadaşlarımı; "ya bebeğim zaten hiç yakışmıyordunuz, sen çıtı pıtı kızsın, o herif neydi öyle ayı gibi! dana gibi!! deve gibi!!! Boş versene ya bu güzellikle sen elini sallasan ellisi!" şeklinde sözüm ona teselli etmekten geri kalmadım. Aşk acısı çeken hemcinslerim gazı daha ilk dakikada alarak "ayy di mi ya, bana erkek mi yok!" şeklindeki tepkileri başta bu plan işe yarar mı ki? endişelerimi yeni bulunan sevgilinin ayrıldığı sevgiliden biraz daha kısa boylu olmasıyla boşa çıkarmış oldu ve anladık ki bu haince ve bencilce plan işe yaradı. Ancak biliyorduk ki yuva yıkanın yuvası olmazdı ve kötülük eninde sonunda cezasını bulurdu, e bu dünyanın bir de tersi vardı falan.Vicdanımızın sesini dinledik ve uzun boylu erkeklerle kısa boylu kızları dolaylı yoldan ayırma propagandamızdan istifa ettik.

Tekrar düştük boyu kendimizden minimum 5 cm uzun sevgili aday adaylarını aramak derdine. İletişimde sınır tanımayan insanoğlu her internet sitesini, telefonundaki her uygulamayı birileriyle tanışmak için kullanır olunca ben de bundan kusur kalmayayım dedim. Tango'da konumunu paylaş seçeneğini açınca her gün birileri selam veriyor, ekliyor, göz kırpıyor falan başlıyoruz sohbete. Asıl dikkatimi çeken konuysa tanışma aşamasında sorulan sorular. Dün artık ard arda aynı soruları cevaplamaktan o kadar bunaldım ki bu uygulamada birileriyle tanışırken "Sorulması Gereken Sorular" diye bir liste var da ben mi bilmiyorum lan? falan dedim kendi kendime. Sorular hep aynı; Nerdensin? Yaş kaç? Boy kaç? Hönk! Boy mu? Boy ne alaka lan? Başlarda refleks olarak direk cevap verdiysem de bu olay devam ettikçe bu soruyu soranlara bunun sebebini sorar oldum. Vah ki ne vah! Selvi boylu adamlar bıkmış mı pigme gibi hatunlardan! Dünkü olaysa tam bir komedi. Delikanlı diyor ki "sen kesin benden uzunsundur". Bu cümleye tepki olarak "Allah Allah o da nerden çıktı" diyorsam da içimden "Muhtemelen" diyorum, çünkü ben de bıkmışım Çocuklar Duymasın dizisindeki Hüseyin gibi adamları bir Cenk Akyol gibi gösteren fotoğraflardan ve iş tanışmaya gelince hayal kırıklığının dibine vurmaktan. Niye böyle dedin ki sen, hayırdır? dediğimde, "Uzunum, uzunum" demedin ya kesin uzunsundur diyor ve ekliyor; "Çünkü ne zaman ben uzunum diyen bir kızla tanışsam yani evet kız aslında uzun ama ayağına giydiği minimum 12 cm'lik platformlarla" diyor ve beni alıyor sesli gülmeler.

Düşünsenize herif 1.90 kız 1,60, kızı öpmek için çömelmesi gerek ( Ayaktan dize kadar olan kısım ortalama 30cm olarak alınmıştır) ahahaha :). Ya da düşünsenize sevişiyor olsalar, aynı anda vücutlarının iki noktasını denk getirmeleri Türkiye'nin Avrupa Birliğine girmesi kadar imkansız. Laf lafı açıyor, yaşadığım bir tanışma hikayem geldi aklıma. Bir gün bir arkadaşım aracılığıyla bir herifle buluştuk, benden önce gitmiş oturmuş Cafe'ye. Girdim merhaba dedim böyle ne oturuyor, ne kalkıyor gibi eğreti bir halde elini uzatıp tokalaştı benle. İçimden "ayy ne kadar kaba herif, bir de okumuş avukat olmuş, daha bir bayanla tokalaşmak için ayağa kalkamıyor" demiştim ki meğer herif tamamen ayaktaymış hatta o kadar ayaktaymış ki masanın metal ayaklarının üzerine çıkmış benle bir boyda olabilmek için! Evlensek düğün fotoğraflarında da taburenin üzerine çıkacak herhalde. Şaka gibiyim yeminle! Ben herifin gerçek boyunu 1 saat bile sürdüremediğim görüşmemizin finalinde yanımda yürümek suretiyle "seni BMV'mle eve bırakabilirim" küstahlık cümlesini kurarken görmüştüm ve senin bu boyla hem direksiyona, hem pedallara boyun yetiyor mu? Yolu görmeden arabayı sürebilmek büyük yetenek doğrusu! şeklinde lafımı yapıştırmaktan da geri kalmamıştım. Ben, Selo kişisi bu ve buna benzer yüzlerce örneği bizzat kendim tecrübe etmişken senin hâlâ kendinden 40 cm uzun sevgiliyle ne işin var sayın hemcinsim? Yarından tezi yok ayrılıyorsun o uzun boylu çocuktan, gelir yolarım, bacaklarını cart diye ayırırım, salon kadını çizgisinden çıkartmayın lan insanı!

Şakalar komiklikler bir yana da vakti zamanında herkes boyuna göre sevgili yapsın dediğimde günlerce sevgilisinin boyu kendi boyunun iki katından 15 cm az olan kız arkadaşlarımın çemkirmelerine maruz kalmıştım. Oysaki önerdiğim şey birbirine görsel olarak daha çok yakışan çiftler ve boy sorunu yüzünden eşleşemeyip açıkta kalan ben gibi mağdurlarımız için çare niteliğinde bir öneriydi, hepsi bu. Varmış değil mi Selo kişisinin bir bildiği. Rabbena hep bana olmuyor sevgili din kardeşlerim, bencilliği bırakıp azıcık hayallerinin erkeğini bulamayan uzun boylu genç kızları da düşünmek lazım.

Kısa boylu bağyanlar uzun boylu sevgililerinden ayrıladursun ben girip bi Tango'yu kolaçan edeyim. Belki gün bugündür!

Follow Me on

23 Eylül 2014

essence pure skin serisi ile sivilce ve siyah noktalara veda

Avrupa’nın en çok tercih edilen kozmetik markası essence, yeni cilt bakımı serisi pure skin ile sistematik bakım ve eğlenceyi bir araya getiriyor. essence pure skin serisi sivilce ve siyah nokta problemine karşı savaşıyor, göz alıcı bir cilt için gereken çözümü sağlıyor. 

Yeni essence pure skin serisi, problemli cilde sahip genç kızların hem kendilerini hem de ciltlerini şımartmalarını sağlayacak. essence pure skin serisi temizleyici, bakım, kapatıcı ürünleri ile sivilce ve siyah noktalardan kurtulmaya yardımcı oluyor, etkin formülleri ile cildin sağlıkla ışıldamasını sağlıyor.

essence pure skin parlama karşıtı gözenek arındırıcı serum
Etkisi dermatolojik olarak onaylanmış bu çok yönlü serum gözenekleri gözle görünür şekilde arındırmakla kalmayıp, parlamayı kontrol altına alıyor ve siyah noktalarla savaşıyor. Hızlı emilen formülü sayesinde sebum oluşumunu önlüyor ve cildi fazla yağdan kurtarıyor. Tavsiye edilen raf satış fiyatı: 10.90 TL         
                                           

essence pure skin sivilce karşıtı kapatıcı krem
Krem, kusurlarla etkin ve hızlı bir şekilde savaşıyor, sivilce ve kızarıkları kapatıyor.
Tavsiye edilen raf satış fiyatı: 10.90 TL        
                                      

essence pure skin sivilce karşıtı yıkama jeli

Süper nazik formülü sayesinde günlük kullanıma son derece uygun olan jel, sabah-akşam kullanılabiliyor ve derinlemesine temizlik sağlıyor.
Tavsiye edilen raf satış fiyatı: 8.90 TL             
                                       

essence pure skin sivilce karşıtı 4’ü bir arada krem temizleyici

Günlük temizleyici, peeling veya maske olarak kullanılabilen krem cilt kusurlarına karşı çok etkili. Etkisi dermatolojik olarak onaylanan bu krem siyah noktaları ortadan kaldırıyor, cildi matlaştırıyor ve gözenekleri arındırıyor.
Tavsiye edilen raf satış fiyatı: 8.90 TL         
                                             

essence pure skin sivilce karşıtı pudralı tonik

Pudra ile zenginleştirilmiş sivilce karşıtı tonik; sivilce ve siyah noktalarla savaşıyor, matlaştırıcı etkisi sayesinde cilde uzun süre kalıcı, harika bir görünüm kazandırıyor.
Tavsiye edilen raf satış fiyatı: 8.90 TL             
                                          

essence pure skin sivilce karşıtı nemlendirici

Etkili formülü sayesinde cilde ihtiyaç duyduğu nemi kazandırıyor ve sivilce oluşumunu engelliyor.
Tavsiye edilen raf satış fiyatı: 8.90 TL       
                                                   

essence pure skin temizleyici burun bantları

Burun bantları burnun üzerindeki gözenekleri, siyah nokta ve yağdan kısa sürede arındırıyor.
Tavsiye edilen satış fiyatı: 4.90 TL     
                                                   

essence pure skin temizleyici yüz bantları

Nazik esansı ve uyguladığınız bölgeye yapışma gücü sayesinde cildi siyah noktalardan, kir ve yağdan arındırıyor. Bantlar alna ve çeneye de uygulanabiliyor.
Tavsiye edilen satış fiyatı: 4.90 TL                                          


essence pure skin SOS sivilce kurutucu Yenilikçi iki aşamalı formülüyle çok hızlı ve etkili bir şekilde sivilceleri bir gecede kurutmaya yardımcı oluyor ve cilt lekeleriyle savaşıyor.
Tavsiye edilen raf satış fiyatı 10.90 TL       
                                               

essence pure skin sivilce karşıtı jel

Direkt olarak sivilce üzerine uygulanabilen renksiz jel, soğutma etkisi sayesinde sivilceleri hızlıca kurutuyor. Küçük kullanışlı boyutuyla her an çantanızda!
Tavsiye edilen raf satış fiyatı: 8.90 TL     
                                                   

essence pure skin sivilce karşıtı mikro peeling

Arındırıcı jel, yumuşak peeling partikülleriyle derinlemesine temizlik ve mat bir görünüm sağlıyor. Ciltteki siyah nokta ve gözeneklerle savaşıyor ve yenilerinin çıkmasını önlüyor.
Tavsiye edilen raf satış fiyatı 8.90 TL           
                                              

essence pure skin parlama karşıtı matlaştırıcı jel krem

Cleaderm Complex formülü ile zenginleştirilmiş jel krem, hassas ciltlerde yatıştırıcı ve dengeleyici mükemmel bir his yaratıyor. Etkin formülü sayesinde gözenekleri arındırıyor, cildi matlaştırıyor, sivilce ve siyah noktalarla savaşıyor.
Tavsiye edilen raf satış fiyatı: 8.90 TL             
                                            

essence pure skin sivilce karşıtı BB krem 
essence pure skin sivilce karşıtı BB krem, Cleaderm Complex içeriği ve uzun süre kalıcı matlık etkisi sayesinde pürüzsüz ve harika bir cilt görünümü sunuyor. 10 faktör güneş koruması içeren BB krem, gözeneklerle, siyah noktalarla ve kızarıklıklarla savaşmanıza yardımcı oluyor ve tüm cilt tiplerinde uygulanabiliyor.
Tavsiye edilen raf satış fiyatı: 14.90 TL

 essence hakkında

essence markası, 2001 yılında Alman cosnova beauty çatısı altında faaliyetlerine başladı. Kısa zamanda Avrupa’nın 1 numaralı renkli kozmetik markası haline gelen essence’i Eczacıbaşı Girişim 2012 yılında Türk tüketiciler ile buluşturdu.

Dünyada 50'den fazla ülkede, 20.000'i aşkın satış noktasına dağıtılan essence, trendlere uygun ve kaliteli kozmetik ürünlerini şaşırtıcı derecede uygun fiyatlara sunuyor. Ürünlerinin kalitesi birçok ödül ve test onayıyla kanıtlanan essence, popüler dergilerin okuyucu anketlerinde en iyi markalar arasında gösteriliyor.

Üretim süreçleri, raf ömrü ve ürünlerin güvenlik değerlendirmesi olmak üzere Avrupa Kozmetik Yönetmeliği’ne sıkı bir şekilde uyum gösteren essence, ürünlerinde alerjik reaksiyonlara yol açabilecek hammaddeleri kullanmıyor, ürünlerini hayvanlar üzerinde test etmiyor. 

essence’in tüm ürünlerinin içeriğine, özel ‘inci kitapçığı’ndan ve essence web sitesinden ulaşabilirsiniz.


Bilgi için; Excel İletişim Yönetimi, Arzu Kızmaz, 0216 544 94 51- 0533 285 50 79, arzu.kizmaz@excel.com.tr

*Basın Bültenidir.

Follow Me on

18 Eylül 2014

IOS8 Tüm dünyada bu görselle tanıtıldı :)


Follow Me on

Yeni Samsung Galaxy K Zoom, kamerayı odak noktasına koyuyor

Günlük hayatınızda, seyahatlerinizde ve en önemli anlarınızda size eşlik edebilecek, hem profesyonel bir kamera, hem de telefon özelliklerini bir arada bulunduran Samsung Galaxy K Zoom ile tanışmaya ne dersiniz?

Samsung Electronics, kamerasıyla öne çıkan yeni akıllı telefonu Galaxy K Zoom, gelişmiş dijital kamera teknolojisi ile Samsung’un Galaxy deneyimini bir araya getiriyor. Profesyonel kalitede görsel içerik üretme yeteneğine sahip, eğlenceli ve kullanımı kolay Galaxy K Zoom; kolay çekim, gerçek ışık özellikleri gerçek optik zum ve şık tasarımıyla kullanıcılara ihtiyaç duydukları mobil çözümleri sunuyor.
Kamerayı odak noktasına alan Galaxy K Zoom’un, profesyonel bir kameranın kontrol özellikleri ve fonksiyonlarını sunan gelişmiş teknik kamera sistemi bulunuyor. Galaxy K Zoom’un göz alıcı incelik ve şıklıktaki gövdesinde bulunan, kasa içinde gizlenebilen lens teknolojisi 10x optik zum yapabiliyor. Ayrıca 20,7 megapiksellik BSİ CMOS sensör, ultra net ve ayrıntılı görüntüler oluşturuyor.

Düşük ışık şartlarında mükemmel sonuçlar sağlayan cihaz, hareketin neden olduğu bulanık görüntüyü önleyen Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) özelliğine de sahip. Bu özelliklerle, cihazla optik zoom yapıldığında ve düşük ışık ortamlarında bile canlı ve net fotoğraf ve videolar (Full HD) çekebiliyor.

Ayrıca cihazın Xenon flaşı, LED’lerden daha parlak bir ışık vererek görüntü kalitesini artırıyor ve doğal bir parlaklık veriyor. Bu sayede yetersiz ışık olan yerlerde bile Galaxy K zoom ile çok daha net ve kaliteli fotoğraflar çekebileceksiniz.

Bu kadar gelişmiş kamera özelliğinin yanında bir çok fonksiyonu da entegre eden Galaxy K zoom’un en dikkat çekici özelliklerini sizler için derledim;
 • Hassas ışık ve netlik dengesi sağlayan  AF/AE (Otomatik Odak/Otomatik Pozlama) Ayrımı
 • Optimize edilmiş 5 farklı filtre ayarı sunan yeni nesil Pro Suggest moduyla; farklı bir filtre uygulaması kullanmanıza gerek kalmıyor!
 • Kullanıcılara selfie çekimlerini kolaylıkla zaman ayarlı olarak yapabilme imkanı veren Selfie Alarm sayesinde çok daha güzel selfieler çekebilirsiniz.
 • Hareketli bir nesneyi odaklanarak ve net bir şekilde çekmek için geliştirilen nesne izleme özelliği ise, sizin için özel olan her “an”ı yakalayabilirsiniz!
 • Galaxy K zoom, bir Galaxy akıllı telefondan isteyebileceğiniz bütün özelliklere sahip. Bu özelliklerden Ultra Enerji Tasarrufu Modu pil tüketimini asgari düzeye indirerek yoğun bir gün içerisinde yaşayabileceğiniz şarj problemini de çözüyor.
 • S Health Lite kişisel fitness koçluğu yapıyor ve formunuzu korumanızda size yardımcı oluyor.
 • Studio uygulaması ise fotoğraf ve videoların kolaylıkla düzenlenmesini sağlıyor.

Bu teknik özelliklerin yanı sıra Galaxy K zoom’un tasarımı da oldukça güzel. Kompakt tasarımı sayesinde, üst düzey taşınabilirlik sunan Galaxy K zoom’un ergonomik kavrama özelliğinin yanı sıra şık ve özgün hatları, yumuşak ve rahat bir kullanım hissi veriyor.

Galaxy K zoom hakkında detaylı bilgi almak için http://www.samsung.com/tr/consumer/mobile-phone/galaxy-camera/galaxy-camera/SM-C1110ZKATUR adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir boomads advertorial içeriğidir.

Follow Me on

16 Eylül 2014

Sizi en çok çocuğunuz şaşırtır!

Biz anneler, çocuklarımız ile ilgili endişelerimizden dolayı onların potansiyelini bazen göremeyebiliyoruz. Oysa hayata bir de onların gözünden bakmayı denesek.... Hayata çocuklarınızın gözlerinden bakıp, gülümsemeye ne dersiniz? Endişeleriniz onların yaşayarak öğrenmesinin önüne geçmesin…


Bir boomads advertorial içeriğidir.

Follow Me on

15 Eylül 2014

İyi haftalar


Hemen biten hafta sonu ve hiç bitmeyen Pazartesi yapmışlar.
Hiçte iyi yapmamışlar.
Akşam olsa da eve gitsek lan.
Neyse ben gidip 38. kahvemi alayım, belki ayılırım.

Follow Me on

03 Eylül 2014

Bu aralar supercellma #1

Middle of week'ten herkese merhaba sizi gidi Şemsi Paşa Pasajı'nda şişesi büzüşecesiler!
 • Günlerdir bloga ne zaman girsem izleyicilerim bir 941, bir 942. Neler oluyor lan burda? Yani kim geliyor, kim gidiyor bir çıksın ortaya da derdini deyiversin. Kimin tavuğuna kışt demişiz bilelim di mi!
 • Blog temamdan feci derecede sıkıldım. Sebebi de "Ziyaretçi Defteri" özelliğini "Talep ve Şikayetler" şeklinde algılayıp hemen hemen her gün ben de blog açmak istiyorum ve senin temandan istiyorum diyen yeni blogger aday/lar/ı. Temam ücretsiz bir tema ve Google da "Girl's Life Blogger Template" diye aratıp bulabilirsiniz. Zahmet olmazsa azıcık araştırın, kurcalayın, deneyin, yapın. Benim temamı kimse değiştirmedi yani, kaldırdım koca kıçımı kendim değiştirdim. Anlatabiliyor muyum?
 • Babamın durumu kalbindeki ve beyinciğindeki rahatsızlık halen riskini korumakla birlikte iyiye gidiyor. Felç gelen bacakları fizik tedaviye cevap verdi ve ufak ufak yürümeye bile başladı. 
 • Bu aralar başım hormonlarımla dertte. Rahmim hamile kalmak istiyormuş. Kendi kendine kararlar vermeye başladı, çocuğa da kendisi bakacak herhalde!
 • İletişim hizmetleriyle bir türlü yıldızı barışmayan ben şimdi de akıllı telefonların CIA, Kim Arıyor gibi sikimsonik rehber paylaşım uygulamalarıyla ve operatörümle uğraşıyorum. 118'li rehberlerde onayım olmadığı halde paylaşılan numaram için operatörüme tazminat davası açmayı düşünüyorum, zira son bir aydır ciddi derecede rahatsız ediliyorum.
 • Dün akşam hayatımda ilk kez kapıda kalıp çilingir çağırdım. 30 saniyede 30 TL nasıl kazanılıyormuş yutkunarak tecrübe etmiş oldum.
 • İtalya için vize işlemlerine an itibariyle başlamış bulunuyorum, an önce internet şubesinden 500 Eur yaptım. Hayatımda ilk defa Eurom oldu len. Bekle beni Floransa, Venedik, Roma, Milano!
 • Bu günlerde Sezen Aksu'nun Hediye şarkısı dilime dolandı, neden acaba :)
 • Facebook kişisel hesabımı yazdığımı, çizdiğimi yemeden içmeden anneme şikayet ederek yetiştiren bir ya da birkaç orospu çocuğu eş-dost!!! sebebiyle 2 hafta önce dondurdum. Kafam o kadar rahat ki ya ben bunu niye daha önce akıl etmemişim? Benle uğraşamadığınız için şu an ne yapıyorsunuz acaba? Sinirden tırnaklarınızı yiyip geberin pislikler!
 • Youtube kanalım için çektiğim 7 videom telefonumun Youtube hesabımla senkronizasyonunda yaşanan sorunlar nedeniyle yüklenmeyi bekliyor. Bu aralar irili ufaklı bir çok alışveriş yaptım. Çok güzel şeyler aldım. Hepsinin vlogu Youtube'daki sorun ortadan kalkınca yayında olacak. İlk fırsatta koca kafam ve cırtlak sesimle karşınızda olacağım.
 • Ha bir de bugün itibariye 1 aydır 30 yaşındayım. Ben boşu boşuna sendroma girmişim, meğer 30 yaş, sen ne güzel şeymişsin be!
Sizin oralarda havalar nasıl? Artık hiç yorum da yapmıyorsunuz, gözümden kaçmıyor değil!!! Hıhhh! :)

Follow Me on

02 Eylül 2014

İndirim Haberi | Tchibo.com.tr'de +%10 indirim

Gud mornink evribadi!

Bültenlerini keyifle takip ettiğim Tchibo mağazasının web sitesinde uzun zamandır almak istediğim ürünlerin şu anda %50'ye varan indirimlere girdiğini görünce sabah sabah tuttum web sitesinin yolunu. Ürünleri seçip satın alma ekranına geldiğimde "kampanya kodu gir" diye bir kutucuk gördüm ve üyesi olduğum Coca Cola kırmızı kasa veya cep telefonumun operatörüne sunulan güncel indirim kuponu var mıdır deyip google'da arama yaptım. Tesadüfen bulduğum bir siteden aşağıdaki kodu girerek +%10 indirimden faydalandım. Siz de Tchibo'dan alışveriş yapacaksanız bu kodu kullanarak indirimden faydalanabilirsiniz. Aldığım ürünlerden biri bedavaya geldi. Neler aldığımı merak edenler takipte kalsın, yazısı ve videosu önümüzdeki günlerde burada olacak.

INDIRIMKODLARIMA1Q3

Kupon kodunu bulduğum site è http://indirimkodlarim.com/tchibo?cpn_id=12854

Ayrıca bu siteye e-posta adresinizi bırakarak güncel kupon kodlarının düzenli olarak mail adresinize gelmesini de sağlayabilirsiniz. Benden söylemesi! ;)

PS. Telefonumun Youtube uygulamasındaki teknik bir sorun nedeniyle Youtube'a video yüklemesi yapamıyorum. Gerekirse kullanıcı adımı değiştirip yeni bir kanal açıp videolarıma oradan devam edeceğim. Söz verdiğim tüm videoların hepsini çektim ama yükleyemiyorum. Geçici sorun için herkesten özür dilerim. En kısa sürede çözmeye çalışacağım. Bilgilerinize :(

Herkese mikemmel bir Eylül, güzel bir hafta diliyorum. Çüüüzzz!

Follow Me on

Hoopp birader baksana bi'!

Bu blogdaki tüm yazılar ve bazı görseller (alıntı olanların URLsi belirtilerek) supercellma tarafından eklenmiştir ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 81. maddesi gereğince kopyalamak, ticari amaçla kullanmak, yazar ismi belirtilmeden alıntı yapmak ve link vermeden kullanmak dahi suçtur. Aksini iddia eden varsa yolarım. Her türlü pisliği de yaparım. Hee akıllı olun canımı yiyin. Emek hırsızlığına karşı destek ve Emeğe Saygı lan. Dirsek çürütüyoz burda...!!

 

supercellma Template by Ipietoon Blogger Template | Gadget Review

back to top