30 Haziran 2014

Pegasus, çocukların hayallerindeki tatili Dünyanın En Güzel Hediyesi’ne dönüştürüyor.

Pegasus’un yeni uçaklarına kız çocuklarının isimlerini verdiğini biliyor muydun?

İlk duyduğumda beni çok şaşırtan çok da mutlu eden bu bilgiyi sizinle paylaşmamın çok güzel bir sebebi var!

Pegasus Aile Bireyleri arasındaki geleneği 2011 yılından bugüne misafirleri ile paylaşan ve yeni uçaklarına kız çocuklarının ismini veren Pegasus, kampanyaya bu sene harika bir sürpriz daha eklemiş ve Dünyanın En Güzel Hediyesi’ni kız çocuklarına vermek için tatlı mı tatlı bir yarışma başlatmış!

Düzenlenen resim yarışması ile kız çocukları “hayallerindeki tatilin” resmini çizecek, Pegasus'un yepyeni uçağı seçilen resimle boyanacakmış. Üstelik o uçağın ismi de yine o minik kızın ismi olacakmış.

Kızının hayalindeki tatili gökyüzüne taşımak senin elinde! Dünyanın En Güzel Hediyesi’ni kızına vermek için dunyaninenguzelhediyesi.com’a tıkla, yarışmaya katıl.

Benim minik kızım resim yapamayacak kadar küçük ama ona da Dünyanın En Güzel Hediyesi’ni vermek istiyorum dersen de ucagaisimver.com adresinden çekilişe katıl, kızının ismi yepyeni başka bir uçağa verilsin. Düşünsene kızının adı göklerde gezecek! Gerçekten de ona verebileceğin #engüzelhediye.
Dünyanın En Güzel Hediyesini kızına vermeye hazırsan, istikamet www.dunyaninenguzelhediyesi.com :)

Bir boomads advertorial içeriğidir.

Follow Me on

17 Haziran 2014

Babam

Sen yoğun bakımda da olsa yaşa, bir yerlerde nefes aldığını, beni sayıkladığını, bizi beklediğini bilelim. Sakın bizi bırakıp gitme, sakın pes etme BABAM... 

Follow Me on

12 Haziran 2014

Berat Gecesi ve Dualarım Üzerine #2

Öğrencilik hayatım boyunca kopya çeken değil, kopya veren taraf olan Selo kişisinden herkese selamlar sevgili folovırlarım!

Bugün mübarek Berat Kandili. 2 yıl önce bu kandil için faziletinin ve hikmetinin ne olduğunu bildiğim kadarıyla ve kendimce sizlere aktardığım bir yazı yazmıştım. O zamandan bu zamana bazı dualarım kabul olmuş, bazıları olur gibi olmuş ama hayırlısı değilmiş ki olmamış, bazıları hâlâ beklemede falan. Bugün kandil için tekrar yazı yazmaktansa hiç adetim olmayan bir şey yapıp iki yıl önce yazdığım yazıyı editleyerek tekrar yayına almaya karar verdim. Başta direk o yazıya link mi versem diye düşündüm ama bu kez kabul olan ve beklemede olan duaları size aktaramayacaktım. Bildiğiniz kendi kendimden kopya çektim işte. Bunun günahı olur mu ki? Olmaz inşallah, amin.

10 Haziran 2014

Mim - Mor Mim / Purple Tag!

Sınavları öyle ya da böyle atlatmış olmanın hafifliğiyle normal yaşamına yavaş yavaş geri dönen Selo kişisinden günaydınlar sevgili folovırlarım! Çok uzun zamandır mim yapmıyordum. Günlerdir readerda mim yazıları gördükçe de acaba mimlenmiş miyim diye bakıp mimlenmediğimi görünce "yahu niye kimse beni mimlemiyor?" diyordum kendi kendime. Sonra "mimlendiğin zamanlar yoğunluktan yapamadığın için olmasın Sevgili Selo kişisi?!" düşüncesi dank etti. Neyse ki severek takipleştiğimiz Seda Baybek Kaya beni mimlemişte mimlenmeme lanetim bitti hahaha :) Sorulara geçelim mi? 

1) En çok sevdiğin yönün nedir?
Birkaç tane söylesem olar mı ki aceba? Doğalım, rahatım, dobrayım, kafama koyduğumu yaparım, güçlüyüm, cesurum, birçok erkekten daha delikanlıyım ve çok cömertim. Yetmez ama EVET! :)

2) Sen hiç yağmur altında ağladın mı?
Yağmur altında hiç ağlamadım, ama ağladığımda yağmur yağdırır gibi ağladığım doğrudur.

09 Haziran 2014

Özetle hayatım #2

Ben tam "Selo kızım artık erkek merkek yok, bak yalnızlık daha iyi, hem sen süper hatunsun bir erkeğe de ihtiyacın yok tamam mı? neyse bunu da atlattın, her şeyi düzene soktun, bi daha mı gönül işleri aman aman!!!" derken karşıma çıkan gerizekalı erkek/ler/in yaptığı...

Follow Me on

Bu Yazın Parlayan Trendi Aynalı Güneş Gözlükleri

Yaz mevsiminin ve sokak modasının vazgeçilmez aksesuarı olan güneş gözlüklerinde bu yıl şüphesiz ki en popüler olanlar Aynalı güneş gözlükleri. Koleksiyonlarda son iki yıldır yer alan olan bu gözlükler özellikle bu yıl ünlü isimlerin ve moda ikonlarının da kullanmasıyla iyice popüler oldu. Daha önce 1980'lerde moda olmuş bu modeller eski popüleritesini yakalamış ve hatta geçmiş durumda. 80'li yılların sonlarında ve 90'lı yıllarında başlarında çoğunlukla video kliplerde görüp tuhafsadığımız ve belki de komik bulduğumuz bu modelleri bu sezon neredeyse hepimiz kullanır durumdayız. Annemin aldığın bir şeyi modası geçtiği için atmak ya da birine vermektense sakla önerisinin ne kadar yerinde olduğunu bir kez daha tecrübe etmiş bulunuyorum. Öyle ki çok değil 10-15 yıl önce moda olan şeyler tekrar moda oluyor ve keşke vermeseydim, keşke saklasaydım pişmanlığını yaşıyorum.

04 Haziran 2014

Hürriyet Sosyal veya Paylaşma Hürriyeti

Artık okuyucular hem Hürriyet yazarları hem de diğer okuyucularıyla interaktif ilişki kurabilecekleri, tartışma yaratabilecekleri bir platforma sahip olacaklar. Nasıl mı? Hürriyet Sosyal ile. Hurriyet.com.tr, Hürriyet Sosyal projesi ile dünyada bir ilki gerçekleştirerek sosyal tabanlı bir haber sitesine dönüşüyor. Bu yenilik ile birlikte artık her okur, kendine özgü bir hurriyet.com.tr oluşturabilecek, yazarları ve diğer kullanıcıları takibe alabilecek. Projenin en önemli noktası bir haber sitesinin dünyada ilk defa sosyal bir platform olma yolunda ilerliyor olması. Böylelikle okuyucular takip ettiği yazarların sadece köşe yazılarına değil kişisel postlarına da ulaşabilecek.

Hoopp birader baksana bi'!

Bu blogdaki tüm yazılar ve bazı görseller (alıntı olanların URLsi belirtilerek) supercellma tarafından eklenmiştir ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 81. maddesi gereğince kopyalamak, ticari amaçla kullanmak, yazar ismi belirtilmeden alıntı yapmak ve link vermeden kullanmak dahi suçtur. Aksini iddia eden varsa yolarım. Her türlü pisliği de yaparım. Hee akıllı olun canımı yiyin. Emek hırsızlığına karşı destek ve Emeğe Saygı lan. Dirsek çürütüyoz burda...!!

 

supercellma Template by Ipietoon Blogger Template | Gadget Review

back to top