02 Eylül 2014

İndirim Haberi | Tchibo.com.tr'de +%10 indirim

Gud mornink evribadi!

Bültenlerini keyifle takip ettiğim Tchibo mağazasının web sitesinde uzun zamandır almak istediğim ürünlerin şu anda %50'ye varan indirimlere girdiğini görünce sabah sabah tuttum web sitesinin yolunu. Ürünleri seçip satın alma ekranına geldiğimde "kampanya kodu gir" diye bir kutucuk gördüm ve üyesi olduğum Coca Cola kırmızı kasa veya cep telefonumun operatörüne sunulan güncel indirim kuponu var mıdır deyip google'da arama yaptım. Tesadüfen bulduğum bir siteden aşağıdaki kodu girerek +%10 indirimden faydalandım. Siz de Tchibo'dan alışveriş yapacaksanız bu kodu kullanarak indirimden faydalanabilirsiniz. Aldığım ürünlerden biri bedavaya geldi. Neler aldığımı merak edenler takipte kalsın, yazısı ve videosu önümüzdeki günlerde burada olacak.

INDIRIMKODLARIMA1Q3

Kupon kodunu bulduğum site è http://indirimkodlarim.com/tchibo?cpn_id=12854

Ayrıca bu siteye e-posta adresinizi bırakarak güncel kupon kodlarının düzenli olarak mail adresinize gelmesini de sağlayabilirsiniz. Benden söylemesi! ;)

PS. Telefonumun Youtube uygulamasındaki teknik bir sorun nedeniyle Youtube'a video yüklemesi yapamıyorum. Gerekirse kullanıcı adımı değiştirip yeni bir kanal açıp videolarıma oradan devam edeceğim. Söz verdiğim tüm videoların hepsini çektim ama yükleyemiyorum. Geçici sorun için herkesten özür dilerim. En kısa sürede çözmeye çalışacağım. Bilgilerinize :(

Herkese mikemmel bir Eylül, güzel bir hafta diliyorum. Çüüüzzz!

Follow Me on

0 kişi "açılın ben doktorum" demiş :

Yorum Gönder

Hoopp birader baksana bi'!

Bu blogdaki tüm yazılar ve bazı görseller (alıntı olanların URLsi belirtilerek) supercellma tarafından eklenmiştir ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 81. maddesi gereğince kopyalamak, ticari amaçla kullanmak, yazar ismi belirtilmeden alıntı yapmak ve link vermeden kullanmak dahi suçtur. Aksini iddia eden varsa yolarım. Her türlü pisliği de yaparım. Hee akıllı olun canımı yiyin. Emek hırsızlığına karşı destek ve Emeğe Saygı lan. Dirsek çürütüyoz burda...!!

 

supercellma Template by Ipietoon Blogger Template | Gadget Review

back to top