11 Mayıs 2014

Tatlı Anneciğinizi Mutlu Edecek Anneler Günü Hediyeleri...

Annelere günü her Mayıs ayının ikinci haftasında kutlanır... Aslında her ülkede farklı tarihlerde kutlanan bu değerli gün, Antik Yunan’da mitolojideki Tanrı ve Tanrıçaların annesi Rhea onuruna verdikleri ilkbahar festivalini kutlamalarıyla başlar. Fakat biz bunun dolayı değil, annemizi bir gün bile mutlu edebilmek için anneler gününü kutluyoruz... Siz de bu özel günde ne alacağınızı bilemiyorsanız, size yardımcı olabiliriz.
Anneler günü gelince hepimiz şüphesiz hediye arayışı içerisine gireriz. Canımızdan çok sevdiğimiz, bizim için ömrünü feda eden o özel kadına, hediyelerin en güzelini almak isteriz. Dosta düşmana sorar araştırır, kapı kapı mağaza dolaşır ve internette girmediğimiz site bırakmayız... Ama gelin görün ki hayalini kurduğumuz, gerçekten bu tam anneme layık dediğimiz bir hediye maalesef önümüze çıkmaz. Bu nedenle gelin, sizin için sıraladığımız anneler günü hediyesine göz gezdirin...

1-) İstiridye İçinde Gerçek İnci Kolye

İstiridye deniz canlıları içerisinde en dayanıklı ve en duygusal canlılardan bir tanesidir... O içerisine kaçan küçücük bir kum tanesini bile senelerce özel salgısıyla sararak mükemmel bir inci tanesi haline getirir. Eğer siz de bu anneler gününde incinize, güzel bir hediye vermek istiyorsanız İstiridye İçinde Gerçek İnci Kolye’yi tercih edebilirsiniz.
İnciniz istiridyenin içerisinde gönderilecektir. İçerisinden alıp çıkartarak kolyenize takabilirsiniz. Böylece gerçek incinin hikayesini kendi gözlerinizle göreceksiniz.


2-) Kişiye Özel Çiçekli Anneler Günü Mutfak Önlüğü

Annelerimizin yaptığı yemekleri başka hiç bir yerde bulamayız... Çünkü onun elleri başka bir tatlı yapar yemekleri. Sevgisini katıp, şefkatiyle yoğurduğu ve üzerine mutluluk serptiği bu anları unutmak mümkün değil... Eğer siz de annenizin yaptığı yemeklere doyamıyor ve onun mutfağın kraliçesi olduğunu düşünüyorsanız, Kişiye Özel Çiçekli Anneler Günü Mutfak Önlüğü’nü hediye edebilirsiniz. İki çocuğun çiçek tuttuğu figürün basıldığı bu önlüğe, annenizin ismini de yazdırabilirsiniz. Böylece kişiye özel hale gelecektir.

3-) My name is – İsimli Hayat Ağacı Kolye

Bir kolye düşünün ki, tüm aile fertlerinizin ismi yazsın... Bu anneler gününde siz de annenize aile fertlerinizin isminin yazdığı İsimli Hayat Ağacı Kolye’yi hediye edebilirsiniz. Divas’ın My name is serisinin nadide parçalarından olan bu kolye, kişi isimlerinin yazılmasıyla tamamen size özel hale gelecektir. Bir aile yadigarına sahip olmak istiyorsanız, bu kolyeyi alabilirsiniz.


4-) Kişiye Özel Akrilik Tepsi

Annelerimizin pasta, kurabiyelerinin lezzeti kadar sunuma da önem verdiklerini biliyoruz... Hele ki misafir varsa! Günler öncesinden temizlik yapıp, büyük bir uğraş içerisine giren annenize çok şık sunumlar yapabileceği bir tepsi hediye etmek istemez misiniz? Üstelik kendine özel! Kişiye Özel Akrilik Tepsi, kırılmaz akrilikten üretilmiş olup üzerindeki desenler ve sizin yazacağınız özel mesaj yada isimle klas bir tepsi haline gelir. Tüm 5 çayları, günler ve oturmalarda anneniz, kendine ait bu özel tepsiyle misafirlerini gururla ağırlayabilir.

5-) TextPoster – Kelimeler Fotoğrafınızı Oluştursun

Böyle bir hediyeyi daha önce gördüğünüzü sanmıyoruz... Yakından bakıldığında anlamlı yazıların olduğu, uzaktan bakıldığında ise bir fotoğrafın ortaya çıktığı TextPoster bu anneler gününde sizin hediyeniz olabilir. Bir fotoğrafınız ve 10.000 kelimelik mesajınızla annenize olan sevginizi, saygınızı ve ona ne kadar değer verdiğinizi anlatabilirsiniz.

6-) Hayat Hikayem

Bir anneye verilecek en güzel hediye şüphesiz hissettiklerinizi yazmak olacaktır... O halde durmayın ve Hayat Hikayem’i satın alın. Bej ve siyah rengi bulunan bu kitabın içerisine doğduğunuzdan ilk günden itibaren annenizle çekildiğiniz fotoğrafları yapıştırıp, tutturup altına ne hissettiğinizi yazabilirsiniz. Ayrıca içerisinde bulunan dünya haritasına birlikte gittiğiniz yerleri, doğduğunu semti işaretliyebilirsiniz. Adeta bir hayat kitabı olan Hayat Hikayem’i okurken anneniz mutluluk gözyaşları dökecek...
http://www.buldumbuldum.com/hediye/hayat_hikayem/?an=anneler_gunu

7-) Kişiye Özel Mesajlı Merdane

Kadın dediğin eli hamura her daim bulaşandır... Eğer sizinde annenizin küçükken oklava ile hem börek açıp, hem yaramazlık yaptığınızda sizi koşturduğunu hatırlıyorsanız ona Kişiye Özel Mesajlı Merdane hediye edebilirsiniz. İster annenizin ismini, isterseniz de ‘Elini korkak alıştırma’ gibi komik cümleler yazdırabilirsiniz...

8-) Pırlanta Annem Kolye

Bir anneye alınabilecek en güzel hediyelerden bir tanesi de şüphesiz altın bir kolyedir... Hele ki üstünde Annem yazıyorsa! O halde siz de Divas’ın sadece anneler için ürettiği Pırlanta Annem Kolye’yi annenize hediye edin. Annem kelimesi üzerine bezenmiş pırlantalarla daha da değerli hale gelen bu kolye, annenizin boynuna çok yakışacak...


9-) Anneler Günü Çikolata Kovası

Eğer anneme her sene aynı şeyleri alıyorum, bu sene başka bir şey arıyorum diyorsanız, o halde Anneler Günü Çikolata Kovası’nı hediye edebilirsiniz. Üzerinde ‘Anneler Günü Kutlu Olsun’ yazılı Madlen marka çikolata dolu galvaniz kovadan oluşan bu hediye bembeyaz tüllerle kaplanıp, mor kurdeleler ile bağlanmaktadır. Zarif anneniz için oldukça lezzetli ve şık bir hediye olacaktır...

10-) Benim Güzel Annem Ürünleri

Tamamen Buldumbuldum.com’un tasarımları olan Benim Güzel Annem Ürünleri içerisinde birden fazla ürün çeşidini barındırmaktadır. Tepsi, çerçeve, magnet ve mouse pad’den oluşan bu hediyelerin üzerine annenizle birlikte çektirdiğiniz özel bir fotoğrafı bastırabilirsiniz.


http://www.buldumbuldum.com/hediye/benim_guzel_annem_urunleri/?an=anneler_gunu

Follow Me on

0 kişi "açılın ben doktorum" demiş :

Yorum Gönder

Hoopp birader baksana bi'!

Bu blogdaki tüm yazılar ve bazı görseller (alıntı olanların URLsi belirtilerek) supercellma tarafından eklenmiştir ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 81. maddesi gereğince kopyalamak, ticari amaçla kullanmak, yazar ismi belirtilmeden alıntı yapmak ve link vermeden kullanmak dahi suçtur. Aksini iddia eden varsa yolarım. Her türlü pisliği de yaparım. Hee akıllı olun canımı yiyin. Emek hırsızlığına karşı destek ve Emeğe Saygı lan. Dirsek çürütüyoz burda...!!

 

supercellma Template by Ipietoon Blogger Template | Gadget Review

back to top