03 Mayıs 2014

Kore'den gelen güzelliğin sırrı Limonian Dünyası'nı keşfedin

Bu aralar kozmetiğe iyiden iyiye merak salan Selo kişisinden herkese pek bi selamlar

Bugün bu yazımda kozmetik meraklısı olan herkese keşfettiğim yeni bir markadan bahsetmek istiyorum. Limonian 2013 yılında kurulmuş ve Güney Kore‘den kozmetik ithalatı yapan yeni bir firma. Firma Kore'de çok satılan ama Türkiye'de pek bilinmeyen kaliteli kozmetik ürünlerini Türkiye piyasasına kazandırmak amaçlı kurulmuş.

Limonian'ın satışlarını Türkiye'de çok yaygın olan ve hepimizin bildiği katalogla satış sistemi ile yapıyor. Üye olup kendiniz için alışveriş yapabileceğiniz gibi satış temsilcisi olarak farklı ve yenilikçi ürünleri indirimli alabilir, satış temsilcilerimize özel kampanyalardan yararlanabilir, kendi satış ekibinizi oluşturarak kazancınıza kazanç katabilirsiniz.

İnternet satış yada network marketing sistemi ile ürünleri ithalattan sonra direk son tüketiciye ulaştırarak en uygun fiyata ürün satışını sağlıyor.

Limonian dünyasını keşfetmek, üye olup avantajlardan yararlanmak, isterseniz buradan üye olabilirsiniz.

NANE AROMALI EL KREMİ
Siteyi incelediğimde alıp denenecek birkaç ürün seçtim bile. Naneli ayak kremlerini ferahlatıcı etkisiyle çok severek kullanırım, nane aromalı el kremi de merak edilenler listesine eklendi. 


ANGEL'S POWDER YÜZ TEMİZLEYİCİ
Pudra yazısını görünce yok artık, dedim ama tam olarak öyleymiş. Bu yüz temizleyici toz halinde satılıyor. Kullanacağınız zaman elinizde bir miktar suyla köpürterek temizliyorsunuz yüzünüzü. Toz olması, ürünün daha uzun ömürlü olmasını sağlıyormuş, bunu da yeni öğrendim. 


HIGH-END TOUCH BB KREMLİ FONDÖTEN
Ve rollerli fondöten. Ayrıca bir sünger kullanmaya gerek kalmadan uygulanabilen fondöten aynı zamanda bb krem özelliklerini barındırıyor. Benim siteyi gezdiğimde ilk denemek istediklerim bunlar. Siz hangi ürünleri merak ediyorsunuz? 

Follow Me on

0 kişi "açılın ben doktorum" demiş :

Yorum Gönder

Hoopp birader baksana bi'!

Bu blogdaki tüm yazılar ve bazı görseller (alıntı olanların URLsi belirtilerek) supercellma tarafından eklenmiştir ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 81. maddesi gereğince kopyalamak, ticari amaçla kullanmak, yazar ismi belirtilmeden alıntı yapmak ve link vermeden kullanmak dahi suçtur. Aksini iddia eden varsa yolarım. Her türlü pisliği de yaparım. Hee akıllı olun canımı yiyin. Emek hırsızlığına karşı destek ve Emeğe Saygı lan. Dirsek çürütüyoz burda...!!

 

supercellma Template by Ipietoon Blogger Template | Gadget Review

back to top