08 Nisan 2014

Blogger istatistiklere girdiğimde ben;


Follow Me on

3 kişi "açılın ben doktorum" demiş :

 1. evet aynı gün benimkinde öyle aşırı bir artış vardı.. hayırdır nedir bu? :)

  YanıtlaSil
 2. istatiklerden biride benim :) bloğu kapattım ama hala takipdeyim bebekk ama o kadar yoğun ve o kadar boktan bir hayatım var ki ahaa şimdi fırsatım oldu yorum yapmaya.napıyonnnnnn gızzz selmaaaaaaaa :)

  çok seviyorum seni yaa! bir kaç arkadaşım var onlarda bekar onlarda senin gibi güzel onlarda senin kadar iyi kalpli.inşallah bu sene hepiniz muradınıza erersiniz.bende çalışma hayatına başladıktan sonra evlenmeyi düşünmeye mi başladım neee ? neyseee

  bir de,hani beni çağırmıştın yaa işte o andan beri sen benim kırk yıl hatrı olan kahvemsim..

  YanıtlaSil
 3. ne vardı ki o gün öyle bir patlama yaşamışsın kuzum. ben günlerdir blogumada ig'ye de doğru dürüst bakamıyorum, ilgilenemiyorum. ama bugün senin blogunda ocak ayına kadar geri gittim:))) bütün haberlere şöyle bir gözattım. aradığımı buldum ve sayfadan çıkmadan bir selam vereyim istedim çılgın kız.
  öpüyorum seni

  çoookkk çokkk tıklanmalı günlerin olsun, istatistiklerin tavan yapsın inşallah:))))

  YanıtlaSil

Hoopp birader baksana bi'!

Bu blogdaki tüm yazılar ve bazı görseller (alıntı olanların URLsi belirtilerek) supercellma tarafından eklenmiştir ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 81. maddesi gereğince kopyalamak, ticari amaçla kullanmak, yazar ismi belirtilmeden alıntı yapmak ve link vermeden kullanmak dahi suçtur. Aksini iddia eden varsa yolarım. Her türlü pisliği de yaparım. Hee akıllı olun canımı yiyin. Emek hırsızlığına karşı destek ve Emeğe Saygı lan. Dirsek çürütüyoz burda...!!

 

supercellma Template by Ipietoon Blogger Template | Gadget Review

back to top