24 Nisan 2014

Mizu.com'dan Anneler günü hediye önerileri

Nisan ayına Good Bye! demeye hazırlandığımız şu günlerde herkese pek bi selamlar sevgili folovırlarım!

Şu aralar çevremde sık sık şu konuşmalara şahit oluyorum. "Peeh Nisan da bitmek üzere, ömür geçiyor be abi, anneler günü de geliyor, hediye almak lazım, son günlere bırakmamalı fiyatları uçuruyorlar çok da kalabalık oluyor, ay bu yıl ne alsam ki?" Ve basıyor bizi yeni bir "anneye hediye almak" konulu tatlı telaş!

Bu yazım işte yazım tam da bu gündemle ilgili: "Anneler günü". Şüphesiz her birimiz hayatımızdaki en değerli varlık olan annelerimizi onlara armağan edilen bu özel günde mutlu etmek için seferber oluyoruz. Onun en beğeneceği hediyeyi almak için günler öncesinden düşünmeye başlıyoruz. İhtiyacı olan ne varsa onu alalım istiyoruz ya da çocuklarına, eşine almaktan kendisine bir türlü sıra gelemediği için almak isteyip alamadığı bir şeyi. Alacağımız hediyenin ne olabileceğine dair aşağı yukarı bir karar verdikten sonra başlıyoruz tırım tırım araştırmaya, bütçemizi hazırlamaya, öğrenciysek de para biriktirmeye falan. Hediye almak başlı başına zor bir şeyken özel günlerde hediye almak tam biz eziyet. Daha güzelini, daha uygun fiyatlısını bulabilir miyim deyip beğendiğim bir şey bulsam bile alamıyorum. Sonuç avm avm, dükkan dükkan gezip hiçbir şey alamayan ben oluyor genellikle. Ya beğendiğim şey kalmıyor, ya da ben başka bir şey görüp karar değiştiriyorum. Tarih yaklaştıkça vızır vızır insan kaynayan sokakları hiç saymıyorum bile. Dükkana, mağazaya girebilseniz belki bir şey seçebileceksiniz ama giremiyorsunuz ki! Neyse ki internetten alışveriş diye bir şey var. Seçenekler belli, fiyatlar belli, arbede yaşamak zorunda kaldığınız insanlar yok. Gülmeyin bu çok önemli bir detay :) Çünkü bir insanı mutlu etmek uğruna sinirden gerim gerim gerilmek de var.

Evdeki herkesin ortak olarak kullanacağı tencereyi, tavayı, çay makinesini anneler günü hediyesi olarak almak bana biraz haksızlık gibi geliyor. Bu yüzden ben anneme sadece onun kullanabileceği bir hediye almayı tercih ediyorum. Hepimize göre en güzel anne bizim annemiz bu yüzden en güzel anneler günü hediyelerini de biz alalım istiyoruz. Benim önceliğim ayakkabı ve çantadan yana oluyor mesela. Annem çalışan bir kadın olduğu için günlük olarak kullanabileceği şık ve rahat bir ayakkabı en iyi hediyelerin başında geliyor benim için. Başta sadece ayakkabı alırım desem de sonra bir çift ayakkabı gözüme az geliyor ve bir de kullanabileceği gibi bir çantayla kombinliyorum hemen :)

Bunun dışında anne kokusunun hiçbir parfümün yerini tutmayacağını bilsek de klasik güzel bir parfüm de anneye alınabilecek en iyi hediye seçenekleri arasında. Kokladıkça bizi hatırlasın :)

Eşarp, aksesuar ve takı da en çok tercih edilen anne hediyeleri arasında. Kolyelerin güzelliği beni benden aldı 


Bu yıl kararımı henüz vermedim ama seçeneklerim belli en azından. Size de tavsiyem hediye seçme işine yavaştan girin bence. En azından ne alacağınızı belirleyin ki sadece seçenekleri değerlendirmek ve eleyip karar vermek kalsın. Mağaza mağaza dolaşıp insan kalabalığının arasında anneler günü alışverişini işkenceye çevirmek bana göre değil diyorsanız mizu.com'dan anneciğiniz için bulabileceğiniz binlerce hediye çeşidi sizi bekliyor. Selo'nuzdan söylemesi ;)

Follow Me on

0 kişi "açılın ben doktorum" demiş :

Yorum Gönder

Hoopp birader baksana bi'!

Bu blogdaki tüm yazılar ve bazı görseller (alıntı olanların URLsi belirtilerek) supercellma tarafından eklenmiştir ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 81. maddesi gereğince kopyalamak, ticari amaçla kullanmak, yazar ismi belirtilmeden alıntı yapmak ve link vermeden kullanmak dahi suçtur. Aksini iddia eden varsa yolarım. Her türlü pisliği de yaparım. Hee akıllı olun canımı yiyin. Emek hırsızlığına karşı destek ve Emeğe Saygı lan. Dirsek çürütüyoz burda...!!

 

supercellma Template by Ipietoon Blogger Template | Gadget Review

back to top