11 Mart 2014

İnternetten alışveriş konusunda bildiklerinizi unutun, artık Kampanyon var!

Selam gençler! Bir Süper karakter napar? Sürekli araştırır, öğrenir ve öğrendiklerini kendisini seven ve ilgiyle takip eden folovırlarıyla paylaşır di mi? Hazır olun, Supercellma kişisinin bugünkü tavsiyesi internetten alışverişin en kolay ve en kestirme yolu; Yani "Kampanyon".


İnternetten alışverişi artık her yaştan, her kesimden insan kullanıyor. Alışveriş yapma tutkusundan vazgeçemeyen ama yoğun çalışan kişilerin AVM'lerde alışveriş için saatler harcayamadığı bir gerçek. Çocuğuyla alışveriş yapmak eziyete dönen anneler için, ya da karşı cinsle alışveriş yapmanın çok da eğlenceli olmadığını düşünen beyler ve bayanlar için internetten alışveriş büyük kolaylık. Ama bu işin bir de çeşitli alışveriş sitelerine üye olup almak istediğimiz ürünün kampanyasını denk getirmek, fiyat karşılaştırmak için diğer sitelerin butiklerine girmesini beklemek gibi bir başka boyutu var ki bu da alışverişi zevkten çok çileye dönüştürüyor. Ancak Kampanyon sayesinde her kategoriden ürünün en ucuz fiyatına tek ekrandan ulaşmak mümkün. Evet evet yanlış duymadınız, Google'da tek tek arama yapıp fiyat karşılaştırma, stok sorgulama devri kapandı.

Benim en çok dikkatimi çeken kategori kozmetik, aksesuar ve ayakkabı oldu. Parfüm deyince akan sular durur benim için. Favori parfümüm Chloe'yi çok uzun zamandır Bursa'da seçkin mağazalarda  bile bulamıyordum. Dahası bulsam bile hiç bir zaman indirimli olduğunu görmedim. Parfümü daha önce birkaç sitede indirimli olarak bulmuştum ancak çok güvenememiştim açıkçası. Kampanyon'un bir diğer özelliği de bünyesindeki sitelerin güvenilir olması. Uzun zamandır almak istediğim parfümümün sitede ciddi bir indirimle satıldığını görmek içimi karartan bu Mart gününde mutlu olmama yetti :)

Kampanyon'un avantajları kolay erişilebilirlik ve indirimlerle de bitmiyor. Birçok üründe anında indirim kuponu kullanıp alışverişinizi daha ucuz yapabiliyorsunuz. Ayrıca ürünün hangi sitede satışta olduğunu görebilmek için fareyi ürünün fotoğrafı üzerine götürmek yeterli. Anlayacağın sayın folovır site ihtiyacımız olan tüm bilgileri en kullanışlı şekilde sunuyor bize.

 


Siteyi dolaşırken alınacak o kadar çok şey buldum ki şimdilik sadece bir kısmıyla başladım ve hemen bir alışveriş yaptım bile. Alışverişimle ilgili detaylı yazı önümüzdeki günlerde blogta olacak. Beni ve Kampanyon'u takipte kalın, Selo eğlenceli Kampanyonsa avantajlı ;)

Haydi alışverişe!! ;)
Siteye gitmek için tık tık!

Follow Me on

Facebook | Twitter | Instagram | Pinterest | Bloglovin'

1 kişi "açılın ben doktorum" demiş :

  1. fkdjfkdsklfkdslgklsdkgşeşslşdlwşakrLWkölewlröşlwrölörlerşleşrlşwqlşlrşwqla

    YanıtlaSil

Hoopp birader baksana bi'!

Bu blogdaki tüm yazılar ve bazı görseller (alıntı olanların URLsi belirtilerek) supercellma tarafından eklenmiştir ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 81. maddesi gereğince kopyalamak, ticari amaçla kullanmak, yazar ismi belirtilmeden alıntı yapmak ve link vermeden kullanmak dahi suçtur. Aksini iddia eden varsa yolarım. Her türlü pisliği de yaparım. Hee akıllı olun canımı yiyin. Emek hırsızlığına karşı destek ve Emeğe Saygı lan. Dirsek çürütüyoz burda...!!

 

supercellma Template by Ipietoon Blogger Template | Gadget Review

back to top