02 Mart 2014

Anahtar Boyama


Anahtarlığınızda birden çok anahtarınız varsa ve siz de benim gibi o kalabalıkta anahtarlarınızı bulmakta zorlanıyorsanız en çok kullandıklarınızı ojeyle boyayıp bu dertten kurtulabilirsiniz. Anahtarcılar bu işi anahtarlarınızı özel bir sıvıya batırıp kaplayarak yapıyor ama benim anahtarcıya gidecek vaktim yok. Hem ojeyle de yapılabiliyorsa niye denemeyeyim ki dedim, aldım ojeleri başladım boyamaya. Özellikle neon renk seçtim ki zamanla solsalar bile ayırt edilebilirliği iyi olsun diye. Ben komple boyadım. Siz sadece kafa kısımlarını da boyayabilirsiniz. Yalnız komple boyayacaksanız ojeyi anahtarın dişli kısımlarına çok kalın sürmeyin yoksa anahtarlarınız yuvaya girerken sorun yaşayabilirsiniz. Benden söylemesi :)

Follow Me on

2 kişi "açılın ben doktorum" demiş :

 1. İyi de abla onu yuvaya sokarken boyası çıkmaz mı?
  Bi' de o ojelerin numarası nedir xD

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım zamanla soyuluyor tabii ki ama aylardır kullanıyorum tamamen gitmedi mesela, ojelerin numaralarına bakıp yazarım ama bildiğim kadarıyla bu seri artık satılmıyor :(

   Sil

Hoopp birader baksana bi'!

Bu blogdaki tüm yazılar ve bazı görseller (alıntı olanların URLsi belirtilerek) supercellma tarafından eklenmiştir ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 81. maddesi gereğince kopyalamak, ticari amaçla kullanmak, yazar ismi belirtilmeden alıntı yapmak ve link vermeden kullanmak dahi suçtur. Aksini iddia eden varsa yolarım. Her türlü pisliği de yaparım. Hee akıllı olun canımı yiyin. Emek hırsızlığına karşı destek ve Emeğe Saygı lan. Dirsek çürütüyoz burda...!!

 

supercellma Template by Ipietoon Blogger Template | Gadget Review

back to top