26 Şubat 2014

Kişiye özel hediye :)

Midıl of wiyk'ten herkese selamlar pek bi sevgili folovır!

Geçen haftadan instagram paylaşımlarımla kısaca bahsettiğim günlüklerimde sizlere on parmağında on marifet hatun Aydan Akdemir'den kısaca bahsetmiştim. Kendisi hobilerini, el becerileri ve yaratıcı fikirleriyle birleştirerek ortaya çok güzel işler çıkaran çok başarılı bir ev hanımı. Aydan bu işe butik cupcake ve kurabiyleyle başladı, şimdilerde yaptığı işlerle aldı başını gitti. Ürünleriyle ilk tanışmam Ekim ayında doğum günü olan iki arkadaşım için el yapımı sabunu sipariş vermemle başladı. Sonra bi tane kendime, bir tane de öbür arkadaşıma derken el yapımı sabun aşığı oluverdim :)Bige'nin Bekarlığa veda partisi için de süslü püslü mis kokulu taşlar :)


Sevgili Aydan bunların dışında butik kurabiye, cupcake, söz, nişan, bebek ve kutlama çikolataları, hediyelikler, anne-bebek kıyafet ve aksesuarları da yapıp satıyor. Aydan neler yapıyor, neler satıyor göz atmak ve sipariş vermek için ona instagram hesabından ulaşabilirsiniz. Siz de benim gibi kişiye özel hediyeleri seven biriyseniz doğru adres @aydanakdemir 

Kişiye özel çikolatalar


Kurabiyeler
CupcakelerKokulu taşlar

Bebek kıyafetleri


Taçlar


El yapımı sabunlar

Hediyelik Lavanta & koku keseleri


Özel hediyeliklerSiz sadece ne istediğinize karar verin gerisini Aydan'ın harika fikirlerine ve marifetli ellerine bırakın. Ben ki mükemmeliyetçi bir aslan kadını olarak bugüne kadar hep beklediğimden fazlasını aldım siparişlerimde. Giderek endüstrileşen dünyamızda hâlâ el emeği göz nuru işler yapan insanları destekliyorum. Hediye alacağınız kişinin mutluluğu bizi de mutlu eder öyle değil mi? Tavsiyemi bi yere not alın, hatta siz Aydan'ı direk takibe alın. Pişman olmayacaksınız aksine teşekkür edeceksiniz bana, eminim yaa!

Follow Me on

Facebook | Twitter | Instagram | Pinterest | Bloglovin'

0 kişi "açılın ben doktorum" demiş :

Yorum Gönder

Hoopp birader baksana bi'!

Bu blogdaki tüm yazılar ve bazı görseller (alıntı olanların URLsi belirtilerek) supercellma tarafından eklenmiştir ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 81. maddesi gereğince kopyalamak, ticari amaçla kullanmak, yazar ismi belirtilmeden alıntı yapmak ve link vermeden kullanmak dahi suçtur. Aksini iddia eden varsa yolarım. Her türlü pisliği de yaparım. Hee akıllı olun canımı yiyin. Emek hırsızlığına karşı destek ve Emeğe Saygı lan. Dirsek çürütüyoruz burda...!!

 

Supercellma Template by Ipietoon Blogger Template | Gadget Review

back to top