30 Temmuz 2013

Bir Makyaj Temizleyiciden Fazlası


İyi bir makyaj temizleyiciniz yoksa makyajı silmek, makyaj yapmaktan çok daha zor. Özellikle eyeliner ve bol rimel kullananlar göz makyajının nasıl zor temizlendiğini çok iyi bilirler. Makyaj temizleyiciniz yüzünüzü tamamen temizlemiyorsa o şekilde uyuduğunuzda yüzünüzde kalan makyajlar cildinizin nefes almasını engelleyerek sivilceye, cilt problemlerine ve kırışıklıklara neden olur. Bu yüzden makyajı iyice temizlemek sağlıklı bir cilt için çok önemli.

Ben hem göz hem de yüz için iki ayrı ürün kullanmayı sevmiyorum, daha doğrusu üşeniyorum. L'Oréal Üç Etkili Temizleyici'nin benim en sevdiğim özelliği bu, iki ürünün bir arada olması. Hem göz makyajı hem de cilt temizliği için bu ürünü kullanabiliyorsunuz. Sevdiğim bir diğer özelliği ise durulama ve ovalama gerektirmiyor, yani benim gibi üşengeçler için zahmetsiz bir ürün :)

Birçok makyaj temizleyici yüzde yağlı bir his bırakır, L'Oréal Üç Etkili Makyaj Temizleyicisi yüzde böyle bir etki bırakmıyor, bu yüzden durulamanıza gerek yok. Aynı zamanda bu ürün makyajınızı temizlerken yüzünüze bakım da yapıyor. Sabah akşam pamuk yardımıyla yüzünüze ve boynunuza uyguluyorsunuz, hem makyajınızdan kurtuluyorsunuz hem de cildinize bakım yapıyorsunuz.

Ayrıca hassas ciltler için de çok uygun. Yüzüm en ufak şeyde kızarmasına yağmen bu üründe öyle bir etki olmadı. Aksine makyajınızı sildikten sonra cildinizin hafiflediğini ve yumuşadığını hissediyorsunuz. Özetle L'Oréal Üç Etkili Makyaj Temizleme Suyunu denediğinizde siz de diğer ürünlerden farklı olduğunu göreceksiniz. Benim şimdiden vazgeçilmezim haline geldi bile :)

Eczanelerde bulunan ve en çok satan ürün kategorilerinden biri olan micellar water geleneği artık parfümeriler ve marketlere de taşınmış durumda. L'Oréal Paris’in bir ilki gerçekleştirerek ülkemize getirdiği bu ürün uygun fiyatıyla da oldukça cazip.

Bu içerik www.balkopugutasarim.com tarafından hazırlanmıştır.

Bir bumads advertorial içeriğidir.

26 Temmuz 2013

supercellma Instagram'daHaftanın -benim için son- iş gününden herkese pek bi Selamlar Blogcum!

Pirezidentemizin hediyesi -bir çok insandan daha akıllı- telefonum sayesinde artıkın benim de Instagram hesabım var :) Takibe almak isteyenlere duyrulur!

http://instagram.com/supercellma

Sevgiler, saygılar vesair vesair.


14 Temmuz 2013

n' çektin be Selo!

Eve geleli 4 saat oldu, göya temizlik yapacaktım, yalan oldu, yaydım kıçımı 2.80 yatıyorum.

Kendi kendime "sanırım benim artık östrojenim yok ya da ben ciddi ciddi menopoza girdim" düşüncelerine dalmıştım ki 4 aylık bir ayrılıktan sonra nihayet dün regl olabilme şerefine nail oldum. Allah'ım ne büyük bir lütufmuş bu, bir daha mı ağrım, sancım var diye ağlanmak? Tövbeler olsun. Valla kızlar kimse regl olduğunda ay karnım, ay midem, ay oram, ay buram diye sızlanmasın. Öyle bir gün çekiyorsunuz sancıyı, böyle her gün. Ya o şişkinliğe, o ateş basmasına ne demeli?! Bildiğiniz menopozlu karılar gibi geziyordum aylardır. Yaz mevsimindeyiz, şöyle ince, tiril tiril, açık renk kıyafetler giyemedim lan panikten, ya olursam, geçerse? diye. Yanımdakilere sürekli "arkamı kontrol etsene lan" demekten bana, beni kontrol etmekten de onlara fenalıklar gelmişti ki nihayet rahatladım. Salı günü doktor kontrolüm var, hâlâ benimleler mi? diye hormonlarıma baktıracağım.

Uzun zamandır yoktum buralarda. Neler oldu? Boşuna meraklanma sayın okuyucu kayda değer bir bok olmadı. Hâlâ bekarım, 16 kg vermiş olsam da hâlâ balık etliyim.

Mayıs'ın son Pazartesisi sevgili pirezidentemiz çağırdı odasına, "kendine ev ara taşınıyorsun" dedi, nasıl yaaeee? benim niye haberim yok? diyecektim ki tabii böyle demedim, yer mi? Yemez! Peki ama niye? dedim. "Altıparmak servisini kaldırıyorum" dedi. Ama ben daha 3 ay oldu bu eve taşınalı, dünya kadar da masraf yaptım, şimdi yine nasıl taşınıcam yae dedim, "sen güzergah üzerinden ev bul gerisini ben halletcem" dedi. Halletti de. Ama o stresle ev bul, iş çıkışları git ev gör, gitti mi 3 gün, kalan 3 gün içinde kontrat yap, -hiç oturulmamış inşaat pisliği olan- evi tek başına temizle, nakliye şirketi tut, heriflerin başında dur, taşın, yerleştir, bildiğiniz canım çıktı. Ama değdi sanırım. Eskisinden çok daha güzel bir evim var artık.

İş hayatında durulmak bilmeyen sular yine bulandı. Ekip arkadaşım paranoyakmen geçtiğimiz Salı günü Amarika'dan dönen pirezidentemizin yaptığı şok bir açıklamayla dış ticaretten lojistik departmanına transfer edildi. Bu transfer beni öyle şaşırttı ki Lionel Messi Bursaspor'a transfer edildi deselerdi bu kadar şaşırmazdım. Beklenmedikin beklenmediki bir olay. Ay ben nidem, nerelere gidem? Tam sistemi kurduk, düzeni oturttuk, rahata kavuştuk derken Selo kuluna reva mı bu Yüce Rabbim? Yani ben -1 kişi olduğumuza mı üzüleyim, ilk kez Ağustos'ta yapmayı planladığım yıllık iznimin comolokko olduğuna mı? bilemedim. İkinci bir emre kadar yıllık iznin lafını dahi edemeyeceğim. En cıvığından sıçtığımın resmidir. Zate telefon sözünü tutmayışından dolayı pirezidentemiz ile aramız iktidarla muhalefet gibiydi, bu olaylardan sonra iyice bozuldu. Sonra Selo niye hep hasta? Hep bu stresten amk, hep bu stresten!
Eski sevgilim olacak dallama blogumu takibe almış. Hüloooooğğğğğğğğ!! :D Herif beni beğenmiyordu ama görünen o ki sanatımla ilgileniyor. Âlâ. Buyursun okusun. Bu yetmemiş twitterımı bırgalamış, hem de öyle böyle değil. 1 yıl öncesine gidecek kadar :)

Bu satırları okurken "ne çektin be Selo" diyenleri duyar gibiyim, haksız sayılmazsınız :)
Biraz gündem bildireyim istedim, ilk fırsatta sikimsonik haberlerimle yine gelirim.
Takipte kalın anacığğmmmm ;)

11 Temmuz 2013

Ne durumdayım?

Diyetimin 180. günündeydim. Yıkılmadım ayaktayım, tükenmedim, hayattayım.

  • 95,4 kg ile başladığım diyette 80,00 kg'dayım. 70'li kilolara düşmeye gramlar kaldı.
  • Gardırobumdan giyebildiğim tek şey lycralı t-shortlerim ve taytlarım. Etekler, pantolonlar, elbiseler, şortlar, gömlekler... hepsi, hepsi çuval gibi. He gerçi bana ne giysem yakışır ama ;)
  • 3 hafta önce Vero Moda'dan tayt pantolon aldım ve XL beden için, ay bunun bir küçüğü var mı? sorusunu sorma lüksünü yaşadım. Yaptım oldu! :)
  • Patronum 5 kg daha ver sana S3 alacağım diye söz verdi, ben fazla fazla 5,2 kg daha verdim ama telefon hâlâ yok, hal böyle olunca S3 zaman aşımına uğrayıp S4 oldu. Aşağısı kurtarmaz.Tibetin Annesi Sibelim son halimin fotolarını istemiş, kırar mıyım? :)
PS. Fotoğrafçım yıllık izinde, fikir olması açısından bunlarla idare ediverin :P#11TemmuzSrebrenicaKatliamınıUnutmaUnutturma

"Çocukları küçük kurşunla öldürürler değil mi anne?"10 Temmuz 2013

04 Temmuz 2013

Güne bir söz...

Yalnızım çünkü; Bir erkeğe ihtiyaç duyan kadınlardan değilim, Bir erkeğin ihtiyaç duyduğu kadınlardanım.Hoopp birader baksana bi'!

Bu blogdaki tüm yazılar ve bazı görseller (alıntı olanların URLsi belirtilerek) supercellma tarafından eklenmiştir ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 81. maddesi gereğince kopyalamak, ticari amaçla kullanmak, yazar ismi belirtilmeden alıntı yapmak ve link vermeden kullanmak dahi suçtur. Aksini iddia eden varsa yolarım. Her türlü pisliği de yaparım. Hee akıllı olun canımı yiyin. Emek hırsızlığına karşı destek ve Emeğe Saygı lan. Dirsek çürütüyoz burda...!!

 

supercellma Template by Ipietoon Blogger Template | Gadget Review

back to top