02 Ekim 2013

Çekiliş Sonucu

Çekilişimi kazanan kişinin enteresan tepkilerinden dolayı çekilişi tekrar yapıyorum. Belki bu kararım kıyametleri koparacak, bir sürü olay yaratacak ama içime sinmeyen bir durumla karşı karşıyaysam daima iç sesimi dinlerim. Verdiğim hediye çok pahalı bir hediye olmayabilir, hatta basit, sıradan bir hediye bile olabilir bir çok kişiye göre ama ben az veren candan, çok veren maldan düşüncesiyle kendime alır gibi severek almıştım bu cici kupa takımını ve istedim ki hak eden birine gitsin. Dün çekilişi yaptıktan sonraki içler acısı diyalog sebebiyle çekiliş sahibi olmanın ve blog dünyasında bu işin raconunu az çok bilen biri olmanın bana verdiği yetkiye dayanarak çekilişi tekrarlıyorum. Karşımdaki insan benim itinama, özenime "aaaaa çok sevindim ne kazandım link yollarmısın" şeklinde bir cevap verince iş buraya geldi. Neyse uzatmıyorum.

Çekilişi yeniden random.org ile çektim ve 64 numaralı yorumuyla vızvız adlı kişi oldu kazanan. Ancak ne mail adresine, ne blogger profiline, ne de blog adresine ulaşılamadığı için bir kez daha çekmek zorunda kaldım. (Ekran görüntülerini de aldım ki haksızlık olmasın, geri dönerse kanıt olsun diye) Ve işte mücadele dolu bir süreçten sonra yeni kazananımız:


23 numaralı yorumuyla Mon Abeille  oldu :)

Çekilişi blogunda paylaşırken; "Katılın ama kazanmayın, bana çıksın" demiş. 
Başka bir şey isteseymiş olacakmış sanırım :)

Meliscim adres bilgilerini bana göndermeni bekliyorum, bir an önce kargo yapayım :)


Hükmü Kalmayan Çekiliş Sonucu


Öhöm öhöm!

Migrenim tuttu, kafamda tülbent, göz kapaklarım kapanmamak için direnir durumdayım ama onca kişi sabırsızlıkla bekliyor diye yarına ertelemek istemedim, yaptım çekilişi. Böyle de bir insanım yani. Katılım beklediğimden yüksekti bu çekilişte. Bu yüzden katılan herkese çok teşekkürler.


 


Kazanan 34 no'lu yorumuyla "Özlem Arslan" oldu. 
Kendisini tebrik ediyorum! fiyuuu fiyuuuuvv ıslııkk :)
Adres ve iletişim bilgilerini supercellma@gmail.com a bekliyorum :)
Bugün içinde bana ulaşmazsa çekilişi yeniden yapacağım.

Sevgili folovırlarım yeni bir çekilişte yine güzel bir hediyeyle şansınızı denemek istiyorsanız takipte kalın! ;)
Follow my blog with Bloglovin

1 kişi "açılın ben doktorum" demiş :

  1. kupalar çok tatlıydı. kazanan güle güle kullansın :)

    YanıtlaSil

Hoopp birader baksana bi'!

Bu blogdaki tüm yazılar ve bazı görseller (alıntı olanların URLsi belirtilerek) supercellma tarafından eklenmiştir ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 81. maddesi gereğince kopyalamak, ticari amaçla kullanmak, yazar ismi belirtilmeden alıntı yapmak ve link vermeden kullanmak dahi suçtur. Aksini iddia eden varsa yolarım. Her türlü pisliği de yaparım. Hee akıllı olun canımı yiyin. Emek hırsızlığına karşı destek ve Emeğe Saygı lan. Dirsek çürütüyoruz burda...!!

 

Supercellma Template by Ipietoon Blogger Template | Gadget Review

back to top