15 Ağustos 2013

Onbirinci Bikini

Haftanın sondan bir önceki iş gününde geleneği bozup servise yetişen! Supercellma kişisinden herkese pek bi günaydınlar bilogcum!

Şimdilerde tatil alışverişi yapmakla yapmamak arasında sıkışıp kalmış durumdayım. 1 beden daha konti garanti küçüleceğim için paraya kıyıp bir don bile almak istemiyorum. Zira zayıflayınca ilk donlar bol gelmeye başlıyor. Amma velakin tatil deyince de akla illa bir avemede yorgunluktan bayılana kadar gezmek, evde on tane olsa da onbirincisini yeni sezondan almak farz olan bir bikini, geçen yıldan yarım şişeden fazla kaldığı halde beraberinde verilen promosyonu kapabilmek adına yenisini almak cazip hale gelen güneş ürünleri, yeni bikini alınca ona uygun pareolar, şapkalar, flip flaplar, plaj çantaları vesair vesair geliyor. Gelmiyor mu? Kendi kendime dedim ki kızım Selo otur oturduğun yerde, bu tatilini de mevcut gardırobunla kapat, önümüz kış, evin dağın dibinde, gıççın donacak, yakacaksın kombiyi, doğalgaz faturan kullansan da kullanmasan da kol gibi gelecek, accık para biriktir.

Fekat ben Selo kişisi, ben bir aslan burcu insanı, DNA'mda yok lan benim para biriktirmek, kenara koymak. Ben para biriktiriyorsam bilin ki bana bir haller olmuştur, depresyonda falanımdır. Kendime verdiğim sözü ancak 308 saat, 58 dakika tutabildim ki; dikkatinizi çekmek istiyorum asıl amaç güneşlenirken frikik vermemek, denizde yüzerken bir kolum kulaç atarken diğer elimle bikinin orasını burasını çekiştirirken boğulma tehlikesi yaşamamak. Yani bikininin yeni sezon olmasıyla, beni benden alan turkuaz rengiyle, püsküle duyduğum derin sevgiyle, indirime girmiş olması ve ücretsiz kargo + 3 taksit avantajıyla falan uzaktan yakından ilgisi yok. İnanıııığğğğnnnnn.

P.S. Bu arada üşenmedim saydım evde 10 tane varmış ama hepsi bana ekistıra larç anacım. Neyse aldım gitti. Yüce İsa beni bağışlasın.

7 kişi "açılın ben doktorum" demiş :

 1. her sezon yeni ürünler gözüne mutlaka takılır...
  almak içinde bi sebeb yaratılır...
  güle güle kullan...

  YanıtlaSil
 2. ama bombaymış yahuu
  alınmayacak gibi değil ki :D

  YanıtlaSil
 3. @Nurcan Islek teşekkürler şekerim :)

  @darkolivee dimi ya atladım ben de :D

  YanıtlaSil
 4. bunu mu aldınnnnnnn ! ayy çok güzelmiş sanada ne yakışır kimbilir :)

  ben asla bikini giymem amaaa neden sorrrrrrrr çünkü harika bir fiziğe haa bi de harika bir fizikten öte asla tatile gidecek paraya sahip olmadığım içindirr :)

  iyi tatiler bebek

  YanıtlaSil
 5. aaa unutmadan benim yerimede gir denize bekletme hayatı bu kadarına razıyımmmmmm yaşa gitsin kaç kişiyiz savunan sevdayıııııı :)

  YanıtlaSil
 6. güle güle kullan.. turkuaz güzel renktir.
  ben de hiç para biriktiremiyorum.. :))boşver..

  YanıtlaSil
 7. Bayıldımmmm... Keza Aslan olmanın en güzel tarafı da, parayı nasıl harcayacağını çok iyi bilmesi..
  Şimdiden iyi tatilleeeeerr.. :-)))

  YanıtlaSil

Hoopp birader baksana bi'!

Bu blogdaki tüm yazılar ve bazı görseller (alıntı olanların URLsi belirtilerek) supercellma tarafından eklenmiştir ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 81. maddesi gereğince kopyalamak, ticari amaçla kullanmak, yazar ismi belirtilmeden alıntı yapmak ve link vermeden kullanmak dahi suçtur. Aksini iddia eden varsa yolarım. Her türlü pisliği de yaparım. Hee akıllı olun canımı yiyin. Emek hırsızlığına karşı destek ve Emeğe Saygı lan. Dirsek çürütüyoz burda...!!

 

supercellma Template by Ipietoon Blogger Template | Gadget Review

back to top