13 Ağustos 2013

Etkinlik Duyurusu: Photo of Day / Günün Fotoğrafı

Yıllık izni -arkaya doğru fırlatılan gelin çiçeğini yakalar gibi- havada kapan ve bundan mütevellit Bodrum tatiline geri sayım yapmanın haklı mutluluğunu yaşayan Supercellma kişisinden pek bi selamlar blogcum!

Bi ara sevgili Melis'in organize ettiği ve bir çoğumuzun severek katıldığı bir "Photo of Day / Günün Fotosu" etkinliğimiz vardı. Etkinliği Melis'in rızasıyla devraldım. Eylül'den itibaren yeniden "Günün Fotosu" etkinliği başlatıyorum yüksek müsaadelerinizle. Etkinlikle ilgili detaylı açıklamalara Melis'in açıklayıcı yazısından ulaşabilirsiniz :)

Katılanlar olur mu ki? Ben varım diyenler, konu başlığı önerisinde bulunanlar supercellma@gmail.com'a maillerinizi bekliyorum! Ayrıca iki dakikacık vaktinizi ayırıp blogunuzda bu yazının linkini vererek etkinliği kendi takipçilerinize duyurabilir, katılımı artırabilirsiniz. Gelen Kutumun dolup taşmasını istiyorum.

Evvet, elleri görelim! 
Kimler bizimle?

6 kişi "açılın ben doktorum" demiş :

 1. Bende katılmak istiyoruuuum :')

  YanıtlaSil
 2. Duyurdum bileee :')

  http://gozdeninmasaladasi.blogspot.com/2013/08/etkinlik-duyurusu-photo-of-day-gunun.html

  YanıtlaSil
 3. Ben de elbette varım kiiii :))

  YanıtlaSil
 4. Bende kendi blogumda Eylül icin bir liste yapmaya basladim, fakat bunada katilacagim. Peki üstteki Agustos bizim icin gecerli degl tabi ki degil mi?

  YanıtlaSil
 5. Bende varım demiştim zaten instagramdan, ama burdan da haber vereyim istedim. Blogumda duyurdum http://www.sezence.com/etkinlik-duyurusu-photo-of-day-gunun-fotografi/

  YanıtlaSil

Hoopp birader baksana bi'!

Bu blogdaki tüm yazılar ve bazı görseller (alıntı olanların URLsi belirtilerek) supercellma tarafından eklenmiştir ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 81. maddesi gereğince kopyalamak, ticari amaçla kullanmak, yazar ismi belirtilmeden alıntı yapmak ve link vermeden kullanmak dahi suçtur. Aksini iddia eden varsa yolarım. Her türlü pisliği de yaparım. Hee akıllı olun canımı yiyin. Emek hırsızlığına karşı destek ve Emeğe Saygı lan. Dirsek çürütüyoz burda...!!

 

supercellma Template by Ipietoon Blogger Template | Gadget Review

back to top