04 Mart 2013

NIVEA'nın yeni ürünü Stress Protect deodorant ile stresli anlarda terlemeye son!

Kadın-erkek demeden hepimiz stresli anlarda çok daha yoğun bir şekilde terleriz. Sabahları işe yetişme telaşı, toplantılar, günlük ev işleri, sınav telaşı derken gün içinde döktüğümüz soğuk terlerin haddi hesabı yoktur.

NIVEA, yeni ürünü Stress Protect deodorant ile bu stresli anlarda bile ekstra koruma sağladığını söylüyor. Bunu da oldukça stresli bir video ile anlatıyor. Şimdiye kadar 5 milyon kez izlenen ve izlenme sayısı giderek artan video, “Havaalanında kanun kaçağı olarak aransanız ne yapardınız?” sorusunu akıllara getiriyor.

Aşağıdaki stres dolu videoda, şakazedelerin nasıl soğuk terler döktüğünü izleyin.

 Nivea Stress Protect ile ilgili ürün bilgilerini merak edenler, http://www.nivea.com.tr/Urunler/Deodorant/stress-protect adresinden ürünü inceleyebilirler.

Bir bumads advertorial içeriğidir.

1 kişi "açılın ben doktorum" demiş :

 1. aüpercellma bir sorum var sana danışmaya geldim
  ben blogum için face açmıştım internet siteleri bloglar kategorisinde şu
  https://www.facebook.com/pages/ugurbocegimmutfagiblogspotcom/519225451431799
  yalnız biliyosun bu arkadaş olarak eklenmiyor b
  ve ekleyemiyor
  sadece beğeniliyor,şimdi birde ben uğurböceğim mutfağı olarak arkadaş olarak ekleyen eklenebilen kişisel face gibi bir sayfada açmak istiyorum bunu yukarıdaki faceime bağlı olarak aynı mailden kurabiliyormuyum,yoksa ayrıca mail adresi açıp ayrımı açıcam kimisi birlikte oluyor diyor bilemedim sana geldim bir fikrin varmı sevgiler...

  YanıtlaSil

Hoopp birader baksana bi'!

Bu blogdaki tüm yazılar ve bazı görseller (alıntı olanların URLsi belirtilerek) supercellma tarafından eklenmiştir ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 81. maddesi gereğince kopyalamak, ticari amaçla kullanmak, yazar ismi belirtilmeden alıntı yapmak ve link vermeden kullanmak dahi suçtur. Aksini iddia eden varsa yolarım. Her türlü pisliği de yaparım. Hee akıllı olun canımı yiyin. Emek hırsızlığına karşı destek ve Emeğe Saygı lan. Dirsek çürütüyoz burda...!!

 

supercellma Template by Ipietoon Blogger Template | Gadget Review

back to top