13 Ağustos 2012

Allahtan Damacana Kaçmamış...!


Efendıığğğmmm gün geçmiyor ki bir garipliğimiz daha yaşanmasın

"Tabiiii ya biz de yedik" dedirtecek cinsten bir haber daha.

Benzerini daha önce 2011 yılının Temmuz ayında Edirne'de gördüğümüz trajıkomik olay.

Amcam düşüyor makatına pet şişe kaçıyor. Kendi çıkartamayınca da bağırarak yan komşulardan yardım istiyor. Koca şişeyi ıkınıp ıkınıp löpp diye çıkaracağını sandı sanırım. Eee tabi çıkması, girmesi kadar kolay olmamış muhtemelen. İşin bi de tükkanının bir bölümünü banyo haline getirmesi gibi tuhaf, şişenin sabunlu olması gibi enteresan bir kısmı var. Bir de bir şişe niye sabunlu olur ki? Neyse neyse her şey çok normal, her şey çok olağan da bizim içimiz kötü. “Banyo yaparken şişenin üzerine düştüm. Sabunluymuş, makatıma girdi” diye açıklama yapmış bir de. Özrü kabahatinden beter. Neyse ki bu amcamın ki tüm çarpıcı detaylara rağmen kaza olarak nitelendirilmiş kendisi tarafından. Bir de 2009'da soda şişesinin üzerine oturup intihar girişiminde bulunan bir yurdum insanı vardı. Ne diyelim Allah beterinden korusun, damacana falan da kaçabilirdi yaniii... :D:D:D

Hepinize keyifli haftalar...

P.S. Bu görsel Temmuz 2011'deki pet şişe skandalına aittir. Bu haberle ilgili röntgen henüz haber merkezimize ulaşmadı :)

7 kişi "açılın ben doktorum" demiş :

 1. ahahahhahaha :D damacana kaçmasını dilediğim insanlar var çarpılır mıyım ki ya?? :D :D

  YanıtlaSil
 2. töbe töbe estağfurullah oruçlu oruçlu insanın aklına neler getiriyolar. o bişey değil de, bağırsakta yukarı doğru nasıl ilerlemiş o öyle?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Semmmacım o görsel emsal olarak Temmuz 2011'deki haberden alıntı, ama o zamankinde de aynı soru gündeme geliyor, bağırsaktan nasıl ilerledi ?? :P

   Sil
 3. Heyy.. Allahım. Olacak iş değil.

  YanıtlaSil
 4. nereye gıdıyoruz be dostum dıyorum bıde bogumluu olanı secmıs cakallll :)

  YanıtlaSil
 5. Cık cık olucak iş değil.
  Yurdum insanı tüm biyolojik kurallara karşı geliyor. :D

  YanıtlaSil

Hoopp birader baksana bi'!

Bu blogdaki tüm yazılar ve bazı görseller (alıntı olanların URLsi belirtilerek) supercellma tarafından eklenmiştir ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 81. maddesi gereğince kopyalamak, ticari amaçla kullanmak, yazar ismi belirtilmeden alıntı yapmak ve link vermeden kullanmak dahi suçtur. Aksini iddia eden varsa yolarım. Her türlü pisliği de yaparım. Hee akıllı olun canımı yiyin. Emek hırsızlığına karşı destek ve Emeğe Saygı lan. Dirsek çürütüyoruz burda...!!

 

Supercellma Template by Ipietoon Blogger Template | Gadget Review

back to top