22 Şubat 2012

Olmasaydı, yaşanılmazdı.

Göğüs kafesimi delip dışarı çıkacakmış gibi hissettiğim bir his var içimde. Hem benden ayrı, hem baştanbaşa bana ait.  Heyecanı, bekleyişi, özleyişi, merakı, isteği ve daha onlarca tarifsiz şeyi içinde barındıran. Hem günden güne çoğalsın istediğim, hem de hiç kaybetmemek.

Mucize diye bir şey var mı bilmiyorum ama, birini deli gibi özlemek, kilometrelerce uzaktaki birinin nefesini, kalp atışlarını kendi içinde hissetmek diye bir şey var. Sesiyle yüzünü, sözleriyle benliğini, ona ait tüm detayları betimlemek, kapadığında göz kapaklarının arkasında yüzünü görmek isteği, kokusunu, tenini, gözlerini, dudaklarını tatmak, yaşamak isteği...

Var. Öyle ya; olmasaydı, yaşanılmazdı.

0 kişi "açılın ben doktorum" demiş :

Yorum Gönder

Hoopp birader baksana bi'!

Bu blogdaki tüm yazılar ve bazı görseller (alıntı olanların URLsi belirtilerek) supercellma tarafından eklenmiştir ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 81. maddesi gereğince kopyalamak, ticari amaçla kullanmak, yazar ismi belirtilmeden alıntı yapmak ve link vermeden kullanmak dahi suçtur. Aksini iddia eden varsa yolarım. Her türlü pisliği de yaparım. Hee akıllı olun canımı yiyin. Emek hırsızlığına karşı destek ve Emeğe Saygı lan. Dirsek çürütüyoruz burda...!!

 

Supercellma Template by Ipietoon Blogger Template | Gadget Review

back to top